Apie mus

Karantino metu tiekiame maistą išsinešimui ir galime pristatyti į namus ar darbo vietą Šakių mieste ir rajone. Pasinaudokite proga pradžiuginti šeimą pica (nuoroda) ar suši rinkiniu (nuoroda). Dienos pasiūlymas (nuoroda) – tai mūsų kasdienė pagalba rūpinantis Jūsų namuose liekančiais vaikais, seneliais ar tiesiog pavargus nuo namų maisto.

Mielai pasirūpinsime ir Jūsų šventiniu stalu, kad turėtumėte laiko pasipuošti – nuo užkandžių iki desertų – padėsime viską suderinti pagal jūsų poreikius ir galimybes.

Ypatingai daug dėmesio skiriame higienai ir klientų bei darbuotojų saugumui, tad prašome nurodyti užsakant, jei reikalingas bekontaktis pristatymas.

Kiba Jūsų paslaugoms

Šakių miesto centre įsikūrusi kavinė „Kiba“ savo klientus dar nuo 2008 metų džiugina profesionaliu darbu ir nuoširdžiu dėmesiu.

Kavinės svečiai turi galimybę paragauti ir populiarių patiekalų, ir gardžių picų, ir unikalių zanavykiškų patiekalų. Savo svečiams siūlome platų asortimentą, priimtinas kainas, moderniai zanavykišką interjerą.

Kavinėje „Kiba“ taip pat rengiami šventiniai pobūviai, banketai, furšetai. Jauki pokylių salė ir gardus maistas sukurs šventišką atmosferą. Pagal iš anksto suderintą valgiaraštį gaminami įvairūs užkandžiai, šalti ir karšti patiekalai. Kavinės darbuotojai taip pat yra pasirengę surengti šventę klientų pasirinktoje vietoje.